Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Sir Ağda

Sir Ağda

“Sir ağda nedir?” sorusu sıkça araştırılmaktadır. Sir ağda, yapışkanlık özelliğine sahip olan çam reçinesinden üretilir. Doğal bir epilasyon kaynağı olması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Natürel olmasının nedeni, ısı ve akışkanlık özelliğini doğal yollardan kazanmasıdır. Günümüzde de en çok rağbet gören bu yönde kullanılan yöntemlerinin başında gelmektedir. Sir maddesi derinin altındaki kıl köklerinin etkinliğini azaltır ve gövde vermesini engeller. Bununla beraber kalıcı olarak kıllardan kurtulmak bu ağdanın düzenli kullanımına bağlıdır. Sir ağdanın doğru kullanımı için uzman kişilerin hijyen kurallarına uyarak yapması gerekir. Sir ağda işlemi uzman estetisyenlerimiz tarafından bütün bölgeye (komple ağda) acısız ve ağrısız bir şekilde uygulanmaktadır. 

Sir Ağda Nedir? Emilia Güzellik Merkezi

Sir Ağda Yaptırmadan Önce Ne Yapılmalı?

Ağda yapılacak bölgenin temizlenmiş ve kozmetik kalıntılardan arındırılmış olması gerekir. Özellikle yüz için ağda yaptırılırken enfeksiyon oluşmaması için dikkat edilmesi gerekir. 

Sir Ağda Nasıl Sürülmeli Ve Ağda Bandı Nasıl Çekilmeli?

Sir ağda tüylerin çıkış yönüne doğru ince şekilde sürülür. Agda bandi işlem yapılacak bölgeye göre kesilir ve yapıştırılır. Daha sonra cilt gerdirilir ve ağda bandı tüylerin çıkış yönünün tersine doğru çekilir. İşlem bölgesinde kalan ağda kalıntıları temizlenerek sir ağda yağı sürülür. Hassas ciltler için ağda işlemi biraz daha ağrılı geçmektedir. 

Sir Ağda Yaptırmanın Yararları Nelerdir?

  • Uzun süreli pürüzsüzlük sağlar.
  • Hijyeniktir.
  • Tüylerin daha az çıkmasını sağlar.
  • Doğal peeling görevi görür. 
  • Kıl dönmelerinin önüne geçer. 
  • Tüyler etrafa dağılmadan sir ağda ile pratik bir şekilde kurtulunur.

Sir Ağdanın Faydaları - Emilia Güzellik Merkezi

Sir Ağda Fiyatları

Konya sir ağda fiyatları merkezlere göre değişmektedir. Düşük fiyatlarda yapan merkezlerin kişiye özel steril çalışıp çalışmadıkları araştırılmalıdır. Sir ağda fiyatları için Emilia Güzellik Merkezi’mize gelerek fiyat ve işlem bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca Facebook ve Instagram platformlarımızdan, sir ağda kampanyalarımızı takip ederek özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

Jilet kullanılmadan düzenli olarak yapılan ağda, kıl köklerini zayıflatır. Bu kök zayıflaması doğrultusunda azalmalar meydana gelir.

Yapım aşamasında acı oluşmaktadır fakat kısa sürede vücut alışmaktadır. Ki güzellik doğrultusunda hiçbir acıyı hissetmeyiz. 😎

“Sir ağda hangi bölgelere uygulanır?” sorusu çokça merak edilmektedir. Rahatsız olduğunuz her bölgeye sir ağda yaptırabilirsiniz.

Ağda ile alınan kıllar jilete göre daha uzun sürede çıkar. Kılların çıkma süresi yaklaşık 5-6 haftadır. Bu sürede pürüzsüz bir vücut ile gezebilirsiniz.

Hayır. Jilet, tüy dökücü kremler kıl oranını artırır iken ağda azaltır.

yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir