Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Kolajen İp Protokolü

Kolajen İp Protokolü

Zaman geçtikçe cildimiz parlaklığını kaybeder ve sağlıksız bir görünüm kazanır. Özellikle stres, sigara kullanımı gibi etkenler vücutta kolajen üretimini yavaşlatır. Bununla birlikte yüzde sarkma ve kırışıklıklar meydana gelir. Hâl böyle olunca da rahatsızlık duyarız ve bu durumdan kurtulmanın yollarını ararız. Araştırmalar sonucu karşımıza iki seçenek çıkar. Ya cerrahi işlem yaptıracağız ya da cerrahi işlem yaptırmadan kolajen ip protokolünü uygulatacağız. Herhangi bir cerrahi işlem yaptırmak istemiyorsanız ve canım yanmasın diyorsanız kolajen ip protokolü tam size göre!

Kolajen İp Protokolü Nedir? 

Kolajen ip protokolü; cerrahi operasyonsuz gençleştirme işlemlerinden biridir. Kolajen ip protokolü iple yüz germe işlemidir. Özellikle son dönemlerde trend olan bu işlem, gençlik ipi olarak da bilinir. Kolajen ip protokolü işlemin hiçbir yan etkisi yoktur çünkü vücutla uyumlu ve eriyebilen ipler kullanılmaktadır. Gençlik anahtarı olarak da görebileceğimiz bu işlem; yüz, boyun bölgesindeki sarkmaları ve kırışıklıkları gidererek vücutta kolajen üretimini destekler.

Kolajen İp Protokolü Nasıl Uygulanır?

Konya kolajen ip protokolü işlemine başlamadan önce işlem yapılacak bölge uyuşturulur. Daha sonra işlem bölgesine vücutla uyumlu ve eriyebilen ipler yerleştirilir. İşlem sırasında acı veya ağrı hissedilmez. İşlem bölgesine yerleştirilen iplere hafif basınç uygulanarak cilt altına yerleşmesi amaçlanır. Cildin altına doğru bir şekilde yerleşen ipler, cildi yukarı doğru gerdirir. Böylece kırışıklıklar ve sarkmalar ortadan kalkar. İşlemden birkaç hafta sonra ise kolajen üretimi başlar ve işlem yapılan bölge sağlıklı bir görünüm kazanır. Danışanlarımızın işlem sonuçları yüz güldürücü ve memnuniyetle doludur.

Konya kolajen ip protokolü yapan yerler oldukça fazladır. Kolajen ip protokolü, güvenilir bir güzellik merkezinde estetisyen uzmanları tarafından yapılması gereken bir işlemdir. 

Kolajen İp Protokolü İşleminin Faydaları Nelerdir?

  • Kırışıklıkları giderir.
  • Boyun sarkmalarını giderir.
  • Sağlıklı, temiz bir cilt görünümü kazandırır.
  • Yüze altın oran görüntüsü verir.
  • Kolajen üretimini tetikler.

Kolajen İp Protokolü İşleminin Riskleri Nelerdir?

Kolajen ip protokolü işlemi güvenilir ve hijyenik merkezlerde yapıldığı sürece az risk içermektedir. Bu riskler:

  • Uygulama sonrası oluşacak hafif kızarıklık, şişlik ve kaşıntı hissidir. Bu şikayetler kısa süre içerisinde geçmektedir.
  • Eğer işlem güvenilir merkezlerde uzman estetisyenler tarafından yapılmazsa; oluşan morarma, uzun sürebilir.

Sık Sorulan Sorular

İşlemin kalıcılık süresi 12 aydır. Tabii bu süre cilt tipine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

İşlemden hemen sonra etkisini net bir şekilde gözlemlersiniz. Fakat işlemden birkaç hafta sonra kolajen üretimi başlayacağı için yaklaşık bir ay sonra etkisini daha iyi görürsünüz.

Evet, işlem tüm cilt tipine uygulanabilir.

İşlem süresi, yaptırmak istediğiniz bölgelere göre 30-60 dakika arasında değişiyor.

İşlem sürecinde herhangi bir kesi uygulanmadığı için iz kalmamaktadır.

İşlemden sonra duş alınmamalı, makyaj yapılmamalıdır. (1 gün)

İşlemi dileyen herkes yaptırabilir fakat 25 yaş ve üzeri daha uygundur.

yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir