Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Diyetisyenimiz

Merhaba ben Fatma Nur Aydoğdu. Hasan Kalyoncu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde başladığım lisans eğitimini başarıyla sonlandırdım ve diyetisyen ünvanını almaya hak kazandım.


Staj yaptığım yerler:

Gaziantep Tıp Fakültesi Hastanesi’nde; poliklinik, dahiliye, pediatri ve yoğun bakım servisi.

Özel Hatem Hastanesinde; poliklinik, yenidoğan servisi.

08 nolu Aile Sağlığı Merkezinde; poliklinik.

Gaziantep Kadın Doğum Hastanesinde; yeni doğan, pediatri servisi.

End Yemek de mutfak diyetisyeni olarak staj yapmış bulunmaktayım.


Peki Diyetisyen Nedir ve Amacı Nedir?

Diyetisyen sadece zayıflamak için değil her türlü hastalık, ağırlık denetimi ve genel sağlıklı beslenme tedavisi eğitimi için danışabileceğimiz bir sağlık personelidir. Beslenme uzmanı ile sıklıkla karıştırılmaktadır. Bizim amacımız; beslenme ile alakalı her türlü bilgi ve yardımı ihtiyacı olan ve sağlıklı beslenerek yaşamını sürdürmek isteyen bireylere sağlamaktır.


Konya En İyi Diyetisyen

Gündelik hayatı, sosyal hayatı ve iş hayatını etkileyen önemli faktörlerden biri aşırı kilolardır. Aşırı kilomuz olduğu zaman rahatsızlık hissiyatı oluşur ve kilo vermeyi düşünürüz. Ama çoğunlukla “yarın başlayacağım” deriz ve asla başlamayız. Çünkü hep bir bitmeyen bahane ve sebeplerimiz vardır. Kendimize soracağımız en güzel soru “Şimdi değilse ne zaman?” sorusudur. Aşırı kilolarımız vücudumuzu her geçen gün daha da savunmasız bir hale getirerek hastalıklara yol açmaktadır. Sürecin bu şekilde ilerlemesini istemiyorsanız uzman diyetisyenimizden profesyonel yardım alabilirsiniz. Diyetistenimizle gerçekleştireceğiniz başarılı zayıflama süreci ile kendinizi daha sağlıklı hissedeceksiniz.

Aynı süreç kilo alımı için de geçerlidir.Özellikle çocuklar da kilo alma sorunu oldukça fazla yaşanmaktadır. Çocuk diyetisyeni ayrıntılı vücut analizi yapar. Değerlendirilen sonuçlar doğrultusunda kilo alma diyeti diyetisyen tarafından hazırlanır. Kilo alma ya da kilo verme sürecinde diyetisyen önerileri ihmal edilmemelidir.


Diyetisyen Ne Yapar?

  • Ayrıntılı vücut analizi,
  • Kişiye özel diyet programı (Vücut analizine görediyetisyen kilo alma ya da verme programı oluşturur.).
  • Kilo kontrolü yapar.
  • Obezite beslenme danışmanlığı,
  • Gebelik döneminde beslenme danışmanlığı,
  • Emzikli döneminde beslenme danışmanlığı,
  • Çocuk ve ergenlik döneminde beslenme danışmanlığı
  • Gıda İntoleransı (çölyak,laktoz intoleransında) beslenme danışmanlığı
  • Diyabette beslenme danışmanlığı; hastalıklar da beslenme, online beslenme danışmanlığı.
  • Günlük kalori ihtiyacı diyetisyen tarafından belirlenir.

 

Diyetisyen Fiyatları

Konya diyetisyen danışmanlığı veren birçok güzellik merkezi ve hastane vardır. Diyetisyen Konya fiyatları da merkezlere göre değişiklik göstermektedir. Diyetisyen fiyatları için Emilia Güzellik Merkezimize gelerek fiyat ve beslenme bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca Facebook ve Instagram platformlarımızdan kampanyalarımızı takip ederek özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir